Dlaczego Hüma

Huma to żele energetyczne o wspaniałym smaku, produkowane z naturalnych składników, oparte na tradycji

W Huma dążymy do tego, żeby produkować zdrowe żele energetyczne, które sportowcy uwielbiają jeść.  Spędziliśmy wiele godzin doprowadzając do perfekcji recepturę zanim doszliśmy do oczywistego wniosku: użyjemy prawdziwych owoców. Oznacza to, że gdy jesz żel Huma, z łatwością rozpoznasz, że ich przepyszny smak nie pochodzi ze sztucznego, ani "naturalnego" aromatu, ale pochodzi w 100% z naturalnych owoców!

Uważamy, że to wariactwo  spędzać godziny na ćwiczeniach, a następnie napełniać  ciało chemikaliami i konserwantami. Huma nie tylko stosuje wyłącznie naturalne, zdrowe składniki (bez konserwantów, żadnych nazw-nie-do-wymówienia), ale żele Huma zawierają nasiona chia, które dają zastrzyk super składników odżywczych!

+  mnóstwo kwasów Omega-3 (ponad 17 g na 100 g nasion)

+  więcej przeciwutleniaczy niż czarne jagody

+  kompletny zestaw białka

+  25% rozpuszczalnego błonnika (wchłania wodę, tworząc żel, który pomaga zmniejszyć uczucie głodu i reguluje wchłanianie cukru)

+  bez konserwantów oraz

+  bez glutenu

Indianie Tarahumara z Meksyku są także znani jako “lud biegaczy" z bardzo dobrego powodu: ich tradycją jest uczestniczenie w biegach o długości 100-300 km, które uczyniły z nich pierwszych ultramaratończyków.

Żele Huma zawierają mieszankę chia, którą Tarahumara stosują jako “paliwo” podczas swych imponujących biegów.

Dodatkowo opracowując skład żeli wykorzystano wyniki prowadzonych od ponad 20 lat badań w zakresie żywienia w sporcie. Żele energetyczne Huma zawierają składniki, które są niezbędne w sportach wytrzymałościowych.